צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

ההיסטוריה היהודית מתפרסת לאורך אלפי שנים ומורכבת מעליות וירידות, גיבורים ורשעים, ניצחונות וכישלונות. הסיפורים שמלווים את ההיסטוריה היהודית שזורים באתרים ובמקומות שהפכו לנכסי צאן ברזל של היהדות ואף של דתות אחרות. הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא העיר ירושלים, לה יש משמעות מרכזית בכל אחת מהדות המרכזיות (יהדות, נצרות ואסלאם). העיר היוותה בעבר ובהווה מקור לסכסוך בין העמים והדתות השונות.
ישנן דוגמאות נוספות רבות לאתרים בעלי חשיבות היסטורית לדת היהודית. אחד מהם הוא אתר מצדה, ששימש לפני כאלפי שנים כמבצר אותו ניסו לכבוש הרומאים. ניסיונותיהם של הרומאים צלחו לבסוף לאחר מספר חודשים, אך עם כניסתם למבצר גילו שאלף תושביו היהודיים העדיפו למסור את נפשם לבורא מאשר ליפול כשבויים בידי הרומאים. כך הפכה מצדה עם השנים למיתוס של גבורה ועמידה איתנה אל מול האויב, והתנהגות מגיניה היוותה השראה ללוחמים היהודיים.
לצד אירועים מכוננים בהיסטוריה של היהדות כגון אירוע מצדה, לאורך ההיסטוריה היהודית מתקיים בה טקס המסייע להמשכיותה –
טקס הנישואין. חתונה בין בני זוג היא מאורע מרכזי בדת, ואחד האירועים המיוחדים בחייו של אדם. מרכזיות זו מביאה לרצון לערוך חתונה כמה שיותר מפוארת וחשוב מכך – כמה שיותר מיוחדת. זאת על מנת שבני הזוג והמשתתפים לא ישכחו אותה. אחת האפשרויות היא ביצוע החתונה באולם מפואר.
אפשרות נוספת שצוברת תאוצה, היא ביצוע
הפקת החתונה באתרים לא שגרתיים. למשל, ביצוע חתונה מתחת למים, בטיסה רומנטית וככל העולה על יד הדמיון. ישנה דרך נוספת, מקורית לא פחות: נראה כי אך טבעי לאחד בין אירוע מכונן בהיסטוריה היהודית לבין אירוע מכונן בחיי בני הזוג המתחתנים. או בשתי מילים – חתונה במצדה, בגובה של מאות מטרים מעל הקרקע. חתונה במצדה תקשר בין ההיסטוריה הפרטית שלכם לזו של העם היהודי ותיצור חוויה שכל מי שיטול בה חלק ינצור לנצח.

אנו בצהלולים מאמינים כי הצלחת האירוע שלכם היא ההצלחה שלנו - לפרטים נוספים התקשרו עכשיו לטלפון: 03-6093083  שלחו לנו מייל  info@hamefik.co.il 

מפת אתר | צור קשר
X