צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

ארגון כנסים הינו דבר אשר מצריך מומחיות בתחום כיוון שאין מדובר באירוע רגיל שבו יש אוכל שתייה ומוסיקה בשונה מאירועים רגילים ישנו בארגון כנסים מישור נוסף שהוא העברת אינפורמציה בצורה היעילה ביותר. כלומר, ניצול נכון של משאבים לטובת העברת האינפורמציה הרצויה בדרך המהירה, ברורה, חסכונית ואף הנעימה ביותר שניתן לעשות.

כאמור ארגון כנסים קשור לפן התפעולי וגם לפן התוכני ולכן מעבר למשתנים שאנו מכירים מעולם ארגון האירועים בארגון כנסים יש להתחשב בסדר הכרונולוגי שבו מועבר המידע וכמו כן האופן שבו הוא מועבר. תפקיד החברה אשר מארגנת את הכנס יהיה גם מציאת האנשים הנכונים אשר יהיו הראויים ביותר לצורך העברת האינפורמציה וכמו כן האנשים אשר יגיעו לשמוע את אותה אינפורמציה.

כנסים הם ראי עולמם של החברות, הן כלפי הלקוחות והעובדים והן כלפי המתחרים ולכן חשוב שארגון הכנס יעשה בצורה מקצועית אשר ישקף את חזון החברה כפי שהיא הייתה רוצה להיראות בעניי הגופים שהוזכרו וכמוכן ולא פחות חשוב גם בתקשורת! מהכתוב בוודאי הבנתם כי כנסים אינם דבר של מה בכך ודורשים תכנון רב ומדוקדק אשר בחירה נכונה בחברת ארגון כנסים יכולה לעשות את ההבדל בין כנס לכנס מוצלח.

 

אנו בצהלולים מאמינים כי הצלחת האירוע שלכם היא ההצלחה שלנו - לפרטים נוספים התקשרו עכשיו לטלפון: 03-6093083  שלחו לנו מייל  info@hamefik.co.il 

מפת אתר | צור קשר
X