צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

קבעתם תאריך ליום גיבוש לעובדים וכבר החלטתם על תקציב. מה תבחרו כדי לעשות לעובדיכם חוויה שלא תשכח זמן רב? הרי אתם יודעים עד כמה חשוב הגיבוש בסביבה עובדת. כשכיף להגיע לעבודה, תפוקת העבודה הופכת לטובה יותר, וכך גם אתם מרויחים, וגם עובדיכם היקרים, אשר מקדישים את זמנם ואת מרצם כדי להבטיח לכם את תמורתם.

איך בוחרים גיבוש לעובדים?
ראשית, התקציב יכול להנחות אתכם בסוג הגיבוש. אם ישנו תקציב רב- השמיים הם הגבול וניתן לערוך אירועים גם במרחק טיסה מהעבודה. לדוגמה- פעם בשנה תוכלו להציע לעובדיכם נופש מסובסד, כך שכל העובדים יוכלו ליהנות מטיסה אל חופשה מרוכזת, וגם מעבר לאופק ניתן להמשיך את התוכניות. ההצעות יכולות להמשך עד אין סוף: באיזור הנופש תוכלו לעשות פעילויות ספורט אתגרי, ערבי שירה בציבור, טיול לילי טיולים בכלל בסביבת המלון ועוד. גיבוש לעובדים יכול להיות מושג גם על- ידי סדנאות בהזמנה. אם בחרתם סדנה שתתאים (תוכלו לקבל ייעוץ אצל מארגני אירועים בארץ) גם לאופי העובדים וגם לתקציבכם- תצמח הנאה גדולה וגשרים רבים יבנו.

איך יודעים להתאים גיבוש לעובדים?
ישנן חברות שמתמצאות בימי גיבוש לעובדים וזוהי התמחותם לאורך שנים. חברות הפקות אירועים שכאלו מארגנות את הפעילויות לפי אופי העובדים, לכן יש צורך לתאם זאת מראש עם החברה. מירב הניסיון שנרכש לאורך שנים גורם ליום גיבוש לעובדים להיות ברמה גבוהה שלא תשכח לזמן רב בהמשך.
מפת אתר | צור קשר
X