צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

הרבה מעסיקים נוהגים לתגמל את העובדים שלהם במיוחד אחרי תקופה של עבודה קשה או אחרי עסקה רווחית ומוצלחת במיוחד או בסיום משימה חשובה שהצוות של העסק עובד ועמל עליה כבר הרבה זמן. בשביל להפיג את המתח, ובשביל להראות לעובדים המסורים כמה ההנהלה מעריכה אותם, בעלי עסקים רבים שוכרים חברות של הפקות אירועים על מנת לפנק את עובדיהן באירוע מושלם שישאיר טעם טוב בפה.

רעיונות לאירועים לעסק
ישנם הבה שיטות בהם ניתן להוציא את העובדים משגרת העסק המונוטונית העלולה להיות מעט משעממת כאשר עושים אותה לאורך זמן, בדיוק כמו כל דבר אחר. רעיונות מקוריים כמו טיול חברה או ימי גיבוש לעובדים הם דרך מצוינת לשבור את השגרה, ולהרשים לא רק את העובדים אלא גם את הלקוחות. אירוע המשלב בין עובדים ללקוחות יכול לקרב את הלקוחות לעסק, להגדיל את מעגל הלקוחות ובסופו של דבר לתרום לרווחיות החברה בצורה משמעותית.

כיצד מארגנים אירוע לעסק?
יש שתי דרים להפיק אירוע לעסק. או לעשות הכול בעצמך, או לשכור חברת הפקות אירועים או מפיק אירועים מקצועי שיעשה עבורך את העבודה. על פניו נראה שבכדי לחסוך בעלויות עדיף לעשות זאת לבד. אולם בפועל הזמן שלוקח להרים אירוע בסדר גודל מכובד והמשאבים הרבים שפעילות זאת גוזלת הופכת את האפשרות השנייה לאפשרות העדיפה ואפילו לאפשרות הזולה בשורה התחתונה מבין השתיים.

הפקות אירועים בידי מקצוענים
כמו שלא הייתם נותנים לאנשים שלא הוכשרו לכך לטפל בכל הנושאים המשפטיים של העסק שלכם, ובדיוק באותו אופן שרואה החשבון של העסק הוא האדם היחידי בעל הכישורים המתאימים לנהל את כספי החברה, כך גם הפקות אירועים הם עסק למקצוענים שמנוסים ומכירים את העבודה. לכן תמיד מומלץ לעבוד עם חברות מקצועיות.
מפת אתר | צור קשר
X