צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

מי שמתכנן אירוע, חושב קודם כל לעשות זאת לבד, או ביחד עם עזרה מחברים, כמו השיר המוכר והידוע של להקת הביטלס האגדית. תחילה משריינים את מקום האירועים (אולי עם מעט קשרים והמלצות אפשר להגיע למקום זול, או אולי אפילו לעשות את זה בבית), לאחר מכן מתחילים לחפש ולאתר בעלי מקצוע בתחומים שונים, שגם יוכלו לענות על התוכנית האומנותית של המפגש. עד שלב השיחות הארוכות והסיכום על המחיר, לא ניתן לדעת מה באמת גודל ה"נזק", משום שתמיד ישנן חריגות תקציב, ואתם בוודאי מקווים שלפחות האורחים "יכסו" את הפער.

מדוע רצוי לערב חברת הפקות?
חברת ההפקות היא הדבק שמחבר בין המשאלה למציאות. חברה להפקות יכולה להזיז הרים ולהגשים משאלות עד רמת ההתחייבות שלה והיכולת – אולם בדרך כלל מדובר ביכולת גדולה יותר מזו של האדם הפרטי. אותה חברת אירועים יכולה לייבא את האטרקציות לחתונה וגם לגרום לכך שיענו על הדרישות התקציביות, או לעשות הפקת אירוע במקום לא שגרתי, ויכולה להראות לכם איך עשתה את זה כבר בעבר.

פינוי לוח הזמנים
 כשבעלי האירוע עסוקים ממילא לפני האירוע, יוכלו להרוויח את התקופה הזו של השקט שלפני ביושר אם יטילו על מישהו אחר את העבודה. ובאמת, ההקלה מורגשת כבר כשכל העבודה היא על כתפיו של אדם אחר – מפיק האירוע בתכנון ובפועל – והוא הכתובת היחידה והבלעדית שאליה יפנה בעל האירוע. בלי כאבי ראש וחיפושים בלתי נדלים אחר כל מפעילי האירוע, אלא התנהלות מול גורם יחיד.

הרשת החברתית העסקית
חברת הפקות אירועים תמיד מקושרת לאמן כזה או אחר שיכול להיות "תוכנית ב´" של הערב, להשיג את התפאורה הרצויה, את חברת הקייטרינג הטעימה ביותר, את הצלם שיכול לעשות הנחה במחיר כולל של צילום סטילס ווידאו ועוד.
מפת אתר | צור קשר
X