צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

ארגון של אירוע הוא משחק ילדים עבור אדם אחד או מי שלמד את התחום, ויכול להיות משימה בלתי אפשרית עבור מרבית האנשים האחרים, שממילא זקוקים לפינת השקט החמה שלהם רגע לפני החתונה. אז מי יפיק לכם את החתונה שלכם? בני הזוג לא יכולים להיות אלו שמארגנים את החתונה בתכנון ומפיקים בפועל, משום שנחוץ גורם שלישי לעניין. רצוי שזה לא יהיה גם אחד המוזמנים לאירוע – משום שמובטח לו ערב שהוא יחסית לחוץ, לפחות מבחינת הדאגה לשטף הערב ולהנאת שאר האורחים. נותר אפוא למצוא חברת הפקות אירועים או מפיק פרטי לחתונה.

מפיק שיש לו ניסיון בתחום
יכול להיות שבעולם אין ממש קסמים או קוסמים, אולם ישנם אנשים שניחנו בקשרים ובמיומנויות שהופכים את ההפקה ליפה ומושקעת יותר, והכול בתקציב שנקבע מראש. לצורך כך, דרוש אדם שמצוי זמן רב בתחום, שיש לו פתרונות גם ברגעי משבר או כשהתוכנית הראשונה לא יכולה לצאת אל הפועל – ויהיה מוכן לכל מצב בשעת החתונה – אפילו אם אינו לפי התוכנית.

אירוע קטן – אמביציה גבוהה
אתם אחראים על להרים אירוע מבין כולם בעבודה, ואולי מפני שזה מתאים לכם, או שקופת התקציב נמצאת אצלכם, ואתם אלו שמאשרים אותו. אם האירוע קטן, רצוי לחפש בהתאם מפיקי אירועים קטנים שיהפכו את המפגש החד פעמי הזה למתובל באוירה אחרת לגמרי מזו שבמשרד או ביום יום.

יש לילד יום הולדת?
הפקות אירועים לילדים הפכו ממזמן לשטח פתוח, רחב ויצירתי. אפשר כמובן לשכור ליצנים, קוסמים, זמרים ומפעילים, אולם ההנאה של הילדים ושל ההורים שמגיעים איתם פעמים רבות כרוכה גם בלוקיישן של האירוע ובכל מה ש"מסביב", לא רק במופע האומנותי – וכאן ההפקה תנסה לקלוע לתקציב.

מפת אתר | ציוד למגנטים |  צור קשר
X