צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

כל חברה שמשיקה מוצר חדש מציגה אותו לעולם דרך אירוע גדול, רב משתתפים, מלא בפעילויות וזאת כדי למשוך את עיני הצופים ולגרום להם להגיע, להתנסות, לשמוע על המוצר ולבסוף גם לקנות אותו. אירועים אלו נקראים אירועי קידום מכירות והם חלק מחייה של החברה ולכן עליה לדעת להיערך בהתאם לקראת הוצאתו של המוצר. 

לפני שניגשים לתכנון האירוע יש לחשוב תחילה על קהל היעד של המוצר, על ההוצאה הכספית העומדת לרשות החברה, על המשאבים העומדים לרשותנו ואלו שנצטרך להשתמש בהם דרך חברת קבלן וכמובן על מטרת האירוע- האם נציע מכירה באירוע או שהוא רק למטרת מידע ויצירת קשר עם המותג.

חברת הפקות אירועים המתמחה באירועי קידום מכירות מבינה כי אלו אירועים בעלי אופן שונה, אירועים שבהם צריך הרבה אנרגיה, ליצור הרבה רעש, באירועים אלו יש לחשוב בגדול ולפעול עוד יותר בגדול. מפיק האירוע ידאג להרים הפקה מותאמת לקהל היעד, להביא מפעילי אירוע צעירים ואנרגטיים שיוכלו למשוך ולהלהיב את הקהל, להתאים תלבושות צבעוניות, לעצב את מקום האירוע בצבעים של המותג אותו נרצה לקדם ובסופו של דבר לגרום לכך שהקהל ייצא מהאירוע עם תחושות חיוביות, יזכור את המותג, יפתח תחושת הזדהות עם המוצר ויקנה אותו.

אנו בצהלולים מאמינים כי הצלחת האירוע שלכם היא ההצלחה שלנו - לפרטים נוספים התקשרו עכשיו לטלפון: 03-6093083  שלחו לנו מייל  info@hamefik.co.il 

מפת אתר | צור קשר
X