צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

רוב האירועים נערכים במקומות מסודרים כמו גן או אולם אך יש כאלו שיבחרו לערוך את האירוע שלהם דווקא במקום לא שיגרתי, מקום שבו המוזמנים עוד לא היו אף פעם באירוע ואולי גם לא חשבו שניתן בכלל לעשות שם אירוע.

מקומות לא שגרתיים
מקום לא שיגרתי ל
אירועים יכול להיות בכל מקום: באדמה- מערת הפעמון, מצדה, חוף ים, במים- על יאכטה ואפילו באוויר- על מטוס. מקומות אלו מעצם היותם לא שגרתיים יבטיחו כי האירוע שלכם יהיה מיוחד, מקורי ומעניין אך מצד שני כרוך בהרבה יותר עבודה.
הפקת אירוע במקום שאינו מיועד למטרה זו היא משימה קשה אך לא בלתי אפשרית. חברת הפקות אירועים מתחילה למעשה מאפס, עליה להכין את השטח כך שיתאים לאירוע, לשכור ציוד, להביא קייטרינג, להשיג גנראטורים ולבנות גופי תאורה.

אז מה עושים?
לפני שכירת מקום ייחודי לאירוע כדאי להתייעץ עם
מפיק אירועים טוב, כזה שיודע להקים הפקה שלמה מתנאי שטח ולהגשים את חזונכם גם כשהסביבה לא כל כך מתאימה. יש לקחת בחשבון כי בסוג כזה של אירוע אין את התשתית המתאימה לאירועים ולכן יש להתקין הכול, לבנות במה לדי.ג´י, להקים רחבת ריקודים, לארגן תאורה, לתכנן את שטח האזור בצורה המתאימה ולבדוק כי אכן ניתן לקיים אירוע שיהיה מוצלח, נוח לאורחים ובלתי נשכח.

הפקת אירועים לא שגרתיים דורשים ידע ויכולת, ניסיון רב והרבה חזון ולכן יש לבחור בחברה אשר עשתה הפקת אירוע מסוג זה בעבר ועמדה בו בהצלחה.

אנו בצהלולים מאמינים כי הצלחת האירוע שלכם היא ההצלחה שלנו - לפרטים נוספים התקשרו עכשיו לטלפון: 03-6093083  שלחו לנו מייל  info@hamefik.co.il 

מפת אתר | צור קשר
X