צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

מפיק האירוע הוא למעשה המוציא לפועל שלכם, תפקידו לקחת את הרעיונות המופשטים שראיתם בעיני רוחכם ומשם ליצור את החזון פרט אחר פרט. הוא זה שאחראי על כל האספקטים באירוע, אחראי לתאם בין כל נותני השירות השונים ולדאוג שהכול יתנהל לפי לוח הזמנים שקבעתם.

 

נותן השירות הכי חשוב אותו בוחרים באירוע הוא המפיק ורמת האירוע תקבע לפי איכות המפיק וכישוריו. בבואכם לבחור מפיק חשוב לזכור כי זה האדם שיתפקד בתור העיניים והאוזניים שלכם ולכן חשוב שיקלוט את מה שדמיינתם, יבין אתכם, ידע להעביר את הרעיון ולבצע אותו.

 

למפיקים שונים יש ניסיון שונה בתחום, ככל שהמפיק נמצא יותר שנים בתחום כך התפיסה שלו את בעל האירוע ואת הכיוון הכללי היא יותר מהירה מפני שסביר להניח שעשה כבר משהו דומה פעם.  יחד עם זאת כאן יש סיכוי לחזרה על תבנית שהשתמש בה כבר באירוע אחר ואילו מפיק צעיר יותר ינסה לעשות משהו חדשני שלא נעשה קודם.

 

גם המחיר משחק תפקיד חשוב בבחירת המפיק, ככל ששמו של מפיק האירועים יותר מוכר, ככל שיש לו יותר המלצות ומספר גדול יותר של אירועים מאחוריו כך גם המחיר שידרוש יעלה. מחירו של מפיק לא מעיד על טיבו, ייתכן שתמצאו מפיק שיהיה יותר לרוחכם ברמת מחיר נמוכה יותר.

 

החלק החשוב ביותר בבחירת המפיק שלכם הוא החיבור שאתם מרגישים, הדרך בה הוא מצליח להבין את מה שרציתם והאם רעיונותיו מוצאים חן בעינכם.

 

אנו בצהלולים מאמינים כי הצלחת האירוע שלכם היא ההצלחה שלנו - לפרטים נוספים התקשרו עכשיו לטלפון: 03-6093083  שלחו לנו מייל  info@hamefik.co.il 

מפת אתר | צור קשר
X