צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

אירועים עסקיים אלו אירועים מיוחדים מהסיבה שהם מתרחשים למטרה מסוימת, אם זה השקת מוצר או שירות חדש, תדמית או פרסום. אירוע עסקי הוא אירוע שמתרחש מחוץ למשרד אך בשונה מימי כיף או מסיבות לעובדים עליו להביא את תחושת החברה גם לתוך האירוע, על המוזמנים לדעת עוד מהכניסה איזו חברה מפיקה את האירוע ולאיזו מטרה הופק האירוע.

אירוע קונספט הוא אירוע שונה ויוקרתי המאוגד תחת נושא מסוים. באירוע קונספט קל לחזור לנושאים מוכרים ונדושים ך מפיק עם דמיון יוכל להביא את האירוע שלכם למחוזות חדשים ולארגן אירוע ייחודי שייגע בלב העובדים ויפיל את המתחרים.

בבחירת הקונספט הכללי, כלומר הנושא תחתיו יאורגנו כל האלמנטים של האירוע מפיק האירוע בוחן את המטרה הגלויה ,למשל השקת מוצר חדש, וכן הסמויה, העברת תחושת הזדהות עם המותג. יש לזכור כי האירוע צריך להיות אלגנטי, מכובד, להראות את הצבעים או הסמלים של החברה אך בצורה לא מודעת ועם זאת להקפיד שהאירוע יהיה מהנה ומרשים.

במידה ומדובר באירוע שנועד להשיק מוצר או שירות האירוע צריך להיות ראוותני, מיוחד, כזה שייתן למוזמנים תחושה של עוד ויקרב אותם רגשית אל המוצר ולכן גם הקונספט צריך להיות שונה. מפיק האירוע יוכל להתאים את הפעילויות, את הדוכני מזון והעיצוב כך שתושג המטרה אותה תרצה החברה ויישאר רושם חיובי לגבי המותג.

מפת אתר | צור קשר
X